ما که هستیم

ما شرکت مهندسی پزشکی مایناطب نشانی وب‌سایت www.maynateb.com هستیم.

کاربر یا بازیدکننده: کسی که از سایت www.maynateb.com حداقل یک بار بازدید نماید.

کدامیک از اطلاعات شخصی را جمع آوری میکنیم و چرا؟

قسمت های ثبت نام، دیدگاه‌ها و تماس با ما

هنگامی که بازدیدکنندگان در سایت مایناطب ثبت نام میکنند و یا درقسمت دیدگاه ها نظرات خود را در سایت می‌نویسند یا با ما در ارتباط خواهند بود؛ ما اطلاعاتی را که در این فرم ها از کاربران خواهیم گرفت و این اطلاعات نزد مایناطب امانت می ماند و در اختیار شخص ثالث بدون حکم قضائی قرار داده نخواهد شد.

یک رشته ناشناس ایجاد شده از آدرس ایمیل شما (همچنین هش نامیده می‌شود) ممکن است به سرویس Gravatar ارائه شود تا ببینید آیا از آن استفاده می‌کنید. سیاست حفظ حریم خصوصی خدمات Gravatar در اینجا در دسترس است: https://automattic.com/privacy/. پس از تأیید نظر شما، تصویر نمایه شما در متن نظر شما قابل مشاهده است.

کوکی‌ها

اگر شما نظر خود را در سایت ما ثبت کنید، ممکن است برای ذخیره نام، آدرس ایمیل و وب سایت خود در کوکی‌ها تصمیم گیری کنید. اینها برای راحتی شما هستند، به طوری که شما مجبور نیستید دوباره جزئیات خود را پر کنید.

اگر از برگه ورود ما بازدید نمایید، ما یک کوکی موقت برای مشخص نمودن اینکه آیا مروگر شما کوکی قبول می‌کند را تنظیم می‌کنیم. این کوکی محتوای اطلاعات شخصی شما نیست و وقتی مرورگر شما بسته می‌شود از بین می‌رود.

هنگام ورود به سیستم، ما همچنین کوکی‌ها را تنظیم خواهیم کرد تا اطلاعات ورود به سیستم و گزینه‌های صفحه نمایش خود را ذخیره کنید. کوکی‌های ورود به سیستم برای دو روز گذشته و کوکی‌های گزینه‌های صفحه نمایش برای یک سال گذشته است. اگر شما انتخاب کنید ” به یاد داشته باشید “، ورود شما برای دو هفته ادامه خواهد داشت. اگر از حساب خود خارج شوید، کوکی‌های ورود حذف خواهند شد.

محتوای جاسازی‌شده از دیگر وب‌سایت‌ها

ما ممکن است در وبسایت مایناطب، لینک وبسایت های دیگر را به هر دلیلی از جمله تبلیغات قرارداده باشیم. مسئولیت ورود به این وبسایت ها و لینک ها کاملا بر عهده کاربران می باشد.

قوانین وب سایت مایناطب

فروشگاه آنلاین مایناطب به عنوان فروشگاهی فعال در عرصه مجازی و آنلاین تابع قوانین تجارت الکترونیک و تمامی قوانین جمهوری اسلامی ایران است. هر گونه خرید و ثبت سفارش از فروشگاه مایناطب به منزله پذیرفتن قوانین آن است و مایناطب برخلاف قوانین یاد شده مسئولیتی را نمی پذیرد. مایناطب به عنوان فروشگاهی که ارائه دهنده محصولات زیبایی و سلامت است، هیچگونه مسولیتی درباره چگونگی استفاده از این محصولات نخواهد داشت. نوع و طریقه استفاده و نتایج حاصل شده از آن بسته به نظر پزشک و مشاوره با پزشک متخصص است و مایناطب هیچگونه مسئولیتی در این زمینه نخواهد داشت. پیشنهاد مایناطب به شما این است که استفاده از محصولات زیبایی تحت نظر و مشاوره پزشک متخصص صورت بگیرد. تمام محصولات ارائه شده در مایناطب دارای مجوز وزارت بهداشت بوده و پس از تحویل به مشتری در صورت باز شدن محصول هیچگونه تعویض و مرجوعی صورت نخواهد گرفت

مایناطب پس از ثبت سفارش تا رسیدن محصول به مشتری پیگیر انجام آن خواهد بود اما پس از تحویل مسئولیت بررسی و درستی کالا بر عهده مشتری خواهد بود .

تمام مطالب مندرج در سایت درباره محصولات از منابع ایرانی و یا ترجمه منابع انگلیسی آن است و مایناطب مسئولیتی در قبال درستی یا نادرستی کارکرد آنها در استفاده ندارد .

مایناطب یک فروشگاه اینترنتی است و مسئولیتی نسبت به سفارش و اثرات محصولات و موارد پس از آن نخواهد داشت. مسئولیت مصرف محصولات با پزشکان و شخص مراجعه کننده خواهد بود .

قوانین بازگرداندن کالا

در صورت تمایل مشتری به تعویض یا بازگشت کالا، اگر مشکلی در محصول یاد شده نباشد و دلایل دیگری برای ارجاع یا یازگشت وجود داشته باشد، مسئولیت ارسال و هزینه آن با شخص مشتری می باشد.

قوانین پرداخت

پس از ثبت سفارش امکان پرداخت از طریق سایت و یا تحویل در محل وجود خواهد داشت در صورتی که پرداخت هزینه در محل به هر دلیلی صورت نگیرد پیک کالا را به شرکت باز گردانده و مایناطب مسئولیتی برای تحویل کالا نخواهد داشت.