مطالب دستگاه های زیبایی

خرید دستگاه لیزر CO2 فرکشنال ADSS

دستگاه لیزر CO2 فرکشنال  برند ADSS با استفاده از تکنولوژی لیزر جهت جوانسازی همانطور که برای پوست بکار می‌رود در جوانسازی واژن نیز بسیار موفق است. از لیزرهای Co2 واژینال برای درمان و بهبود برخی ناراحتیها از جمله درمان شلی و گشادی واژن، خشکی، سوزش و ورم واژن، بهبود درد بهنگام نزدیکی، بی‌اختیاری ادرار و نیاز به دفع مکرر ادرار و درمان عفونتهای مکرر واژن استفاده می‌گردد.

لیزر سبب جمع شدن بافت و تحریک تولید فیبروبلاست‌ها می‌شود که با تحریک فیبروبلاست‌ها، کلاژن سازی نیز تحریک می گردد. در نتیجه بازسازی بافت جدید دیواره واژن با ساختاری قویتر و با میزان کلاژن و رطوبت بیشتر انجام می‌پذیرد.

از محصول ما دیدن فرمایید.

لیزر جوانسازی فرکشنال CO2 واژینال

دستگاه لیزر CO2 فرکشنال ADSS از جدیدترین آراف و متد stamp بهره می‌گیرد و با توجه به نیاز، می‌توان هندپیس را به هر کدام از سری‌های دستگاه متصل نمود. این یه وسیله فوق پیشرفته در درمان مشکلات زنانه است که با تحریک کلاژن در غشاهای مخاطی واژن سبب جوانسازی شده و همچنین می‌تواند قابلیت ارتجاعی (الاستیک) کانال واژن را در برابر بعضی مشکلات مانند بی‌اختیاری ادرار، خشکی واژن، ورم واژن و ..  افزایش دهد که اینها با استفاده از دو سری SUI یا استرس مجاری اداری و سری VR یا جوانسازی واژینال انجام می‌گیرد.

درمان بی‌اختیاری ادرار :

به منظور بهبود علائم برآمدگی مثانه یا مجرای ادرار که به سمت واژن است، از دستگاه آفرودیت جهت محکم کردن دیواره‌های واژن استفاده می‌گردد.

جوانسازی واژن:

با استفاده از گرمادهی به بافت مخاطی داخل لگن ، بازسازی كلاژن القا می شود كه به نوبه خود منجر به انقباض کانال واژن می‌شود و منجر به جوانسازی می‌گردد.

برخی ویژگیهای این دستگاه عبارتند از:

  • روش غیرجراحی (بدون خونریزی)
  • بدون درد و بدون نیاز به بیهوشی
  • روش آسان و سریع (کمتر از ۱۰ دقیقه)
  • بهبودی سریع و بدون دوران نقاهت
  • رعایت موارد بهداشتی نظیر کاور یکبار مصرف پروب‌ها
  • جنس پروب‌ها از فلز مرغوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *