مطالب علمی

لیفت صورت با نخ

جراحی سنتی لیفت صورت با نخ برای جوان‌سازی صورت و گردن انجام می‌شود. بااین‌حال، این روش گزینه کمتر تهاجمی و قابل‌دسترس بیماران می‌باشد. این روش یک پروسه لیفت غیر جراحی است؛ این روش حداقل تهاجمی و برای صورت ،گردن و غبغب می‌باشد که با استفاده از پیشرفت‌های جدید فناوری برای سفت کردن پوست شل استفاده می‌شود .

بافت‌های داخلی پوست را دوباره جوان می‌کند و آن‌ها را از شر شکستگی و پیری خلاص می‌کند.

نخ ها دیده نمی‌شوند و ظاهر شما را بهبود می‌بخشند. با تشکیل بافت پشتیبانی به روشی طبیعی نخ‌ها پوست را محکم می‌کنند.

این روش می‌تواند بافت شل صورت و گردن شما را تا حدودی از آویزان بودن درآورد. این تکنیک مورد استفاده بر روی صورت و گردن یکی از مهم‌ترین پیشرفت‌ها در جوان‌سازی صورت تبدیل‌شده است.

نخ  لیفت و جوانساز:
به دلیل دوران نقاهت کمتر، عوارض کمتر و عدم تغییر در فرم کلی صورت، روش های غیر جراحی جوانسازی صورت هم از طرف بیماران و هم از طرف پزشکان در سال های اخیر بیشتر مورد توجه و اقبال قرار گرفته است.

سال های اخیر درکشور کره نخ های پلی دی اکسان جذبی در انواع مونو، اسکرو، تورنادو و خاردار را به دنیا معرفی و وارد بازار نمود. در روش لیفت با نخ کره ای نیازی به جراحی جهت نسب کردن نخ ها نمی باشد. با توجه به سازگاری بسیار بالای این نخ ها با بدن و عدم نیاز به برش های جراحی، شاهد کمترین میزان دوران نقاهت و استراحت خواهیم بود.

لیفت صورت با نخ

لیفت صورت با نخ برای چه سنی مناسب است؟

فردی که سلامت روحی و جسمی خوبی داشته باشد، سیگاری نباشد و قوام پوست وی ملایم تا متوسط باشد کاندید مناسبی برای این روش خواهد بود.کسی که سستی پوست شدیدتری داشته باشد نیاز به عمل جراحی دارد .

هر بیمار منحصربه‌فرد است و بسته به سن، درجه شلی پوست و ساختار صورت ، لیفت با نخ متناسب با هر فرد تنظیم می‌شود.

لیفت بینی با نخ چطور انجام می شود؟

لیفت بینی با نخ یک مکانیسم دوجانبه می باشد.

اول، نخ دندان به طور مکانیکی بافت بینی را بالا می کشد، تا هرجایی قرار بگیرد.

دوم، نخ ها بافت های صورت را تحریک به تولید کلاژن می کنند..

مزایای لیفت بینی با نخ چیست؟

  • پل بینی بلندتر ، کشیده تر،، باریک تر و تیزتر
  • صاف کردن پل بینی
  • نوک بینی باریک تر و تیزتر
  • چرخش نوک بینی

آیا لیفت بینی با نخ ایمن است؟

این نخ ها تجزیه شدنی هستند و مشکلی برای بینی به وجود نمی آورند. در صورتی که ایمپلنت بینی بعد از رینوپلاستی یا عمل بینی مشکلاتی به همراه دارند.

تورم کمتر، کبودی کمتر و یا جای کمتر سوزن ها در برخی بیماران تا یکی دوهفته از بین می رود

لیفت ابرو با نخ

یکی دیگر از انواع روش های لیفت ابرو، لیفت ابرو با استفاده از نخ است. در این روش، برش هایی به قطر ۳ الی ۴ میلی متر در داخل ابرو ایجاد می شود. استفاده از روش لیفت با نخ برای افزایش زیبایی حدودا از  دهه ۱۹۹۰شروع شده است؛ اما به مرور روش انجام و تجهیزات مورد استفاده در آن تغییراتی داشته اند. افرادی که در سنین ۳۰ الی ۵۰ سالگی هستند و عوارض پیری در آن ها چندان زیاد نیست، بهترین کاندیدای لیفت ابرو با استفاده از نخ هستند.

در این روش با استفاده از سوزن های ظریف، برش های نازکی در داخل ابرو ایجاد می شود و نخ هایی از طریق این شکاف ها وارد می شود. این نخ ها، سبب محو شدن افتادگی پوست می شوند.

لیفت گونه با نخ چیست؟

در روش لیفت با نخ از بخیه‌های موقتی برای ایجاد یک “لیفت” ظریف اما کاملا مشهود در پوست استفاده می‌شود. در این روش جراح زیبایی به جای آن که پوست شل و اضافی صورت را با جراحی بردارد، به سادگی با دوخت قسمت‌هایی از پوست، پوست را کمی می‌کشد. این امر باعث می‌شود پوست کمی به عقب کشیده شده و به همین دلیل پوست صورت لیفت و محکم می‌شود. روش لیفت با نخ علاوه بر آن که روشی ایده‌آل برای لیفت پوست است، خود نخ‌ها هم از طریق دیگری باعث جوانسازی پوست می‌شوند، بدین شکل که با تحریک “واکنش خودالتیامی” بدن باعث می‌شوند بدن مقدار زیادی کلاژن به نواحی تحت درمان بفرستد. این مساله به دلیل نقش حیاتی كلاژن در فرآیند جوانسازی اهمیت دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *