مطالب علمی

منظور از تزریق به باسن چیست؟

تزریق به باسن یک روش درمانی آرایشی است که به افراد کمک می کند تا فرم و اندازه باسن خود را بهبود ببخشند. در طی این درمان می توان مواد را به نواحی مختلف تزریق کرد. ماده ای که به باسن تزریق می شود، باعث افزایش حجم و قوس مناسب در این ناحیه می شود.

چه کسانی کاندید تزریق باسن می باشند؟

تزریق ژل برای افرادی که حساسیتی به مواد ژل نداشته و دلایل طبیعی و همچنین دلایل ژنتیکی موجب کم حجم بودن باسن آنها شده است.

تهاجم کمتر

در کل روش های تزریق  کم تهاجمی تر از جراحی های زیبایی می باشند. حتی خود تزریق ژل به باسن از تزریق چربی تهاجم کمتری با خود دارد. زیرا برداشت چربی از بدن و انتقال آن به باسن، در این روش انجام نمی شود.

جلسات درمانی سریعتر

هر چند هیچ چیز جای فرم دهی و تناسب اندام به کمک ورزش را نمی گیرد، اما رسیدن به تناسب اندام ایده آل به این روش، به شدت زمانبر و البته دشوار است. به کمک تزریق ژل علاوه بر اینکه عوارض چندان شدیدی سلامت شما را تهدید نمی کند، بلکه خیلی سریعتر به نتیجه دلخواه می رسید.

زمان بهبودی سریعتر

اگر کوتاه بودن زمان استراحت و دوران نقاهت برای شما مهم است و باید سریعتر به فعالیت های روزانه خود برگردید، این روش گزینه مناسبتری از سایر روش ها برای شماست. زیرا دوران نقاهت در این روش بسیار کوتاه مدت است. این دوره را می توان بین 6 تا 10 روز برآورد کرد.

چه مقدار مواد باید به باسن تزریق شود؟

میزان تزریق ژل به باسن به میزان حجم مورد نظر شما وابسته است. بدیهی است که هر چه ژل بیشتری تزریق شود، شاهد حجم بیشتری نیز خواهیم بود. اما حتما به توصیه های پزشک خود در مورد میزان تزریق ژل گوش دهید. اگر وی برای حجم مورد نظر شما دوزی از ژل را تجویز می کند، اصراری در افزایش این مقدار نداشته باشید.تزریق بیش از حد فیلر و ژل ممکن است منجر به عفونت شود.

به طور معمول در هر جلسه درمان، حدود 40 سی  سی از ژل تزریق می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *