مطالب دستگاه های زیبایی

میکرودرم خانگی مالتی فانکشن

میکرودرم شارژی دستی

دارای ۶ سری مجزا

پاکسازی عمیق پوست

دارای سه حالت مختلف

مخصوص انواع پوست

از بین بردن منافذ باز

حذف چین و چروک

نابودکننده جوش های سرسیاه

مناسب استفاده خانگی و سالن

بدون نیاز به مواد مصرفی اولیه

باعث کلاژن سازی و گردش خون

روشن کننده و جوان کننده پوست

دارای نمایشگر LED و باتری قابل شارژ

میکرودرم خانگی مالتی فانکشن MULTI-FUNCTIONAL CLEANING یک دستگاه پاک کننده جوش های پوستی و مراقبت از پاک کننده است . منافذ برقی قابل تنظیم در خلا: مجهز به سه دنده مکش برای تنظیم: نرم ، معمولی ،قوی ، بنابراین پاک کننده منافذ برای انواع مختلف پوست مناسب است. پاک کننده چند منظوره جوش سرسیاه: چهار پروب باعث تمیز شدن عمیق منافذ پوست ، از بین بردن جوش های سرسیاه ، سلول های مرده پوست ، آلودگی ، روغن و کاهش خطوط ریز ، منافذ را سفت می کند. درمان نور آبی: با استفاده از درمان زیبایی نور آبی ، نور آبی به کوچک شدن منافذ بزرگ شده ، و از بین بردن جوش های سرسیاه و جوش سر سفید کمک می کند

بیشتر بدانید: دستگاه میکرودرم

میکرودرم چیست و چگونه عمل میکند ؟

میکرودرم روشی است فوق العاده برای جوانسازی و زیبایی پوست که با انجام درست آن می توانید از جوش و لک و منافذ باز پوست و بسیاری از ضایعات پوستی پوست خود را پاک کنید.

این دستگاه داری ۶ قدرت مکش برای مکیدن پوست، ۶ سری با کاربرد متفاوت و دارای قابلیت شارژ توسط کابل شارژ میباشد.مناسب جوش صورت و جوش های سرسیاه بینی می باشد و به راحتی آنها را تخلیه و پاکسازی میکند.مناسب هر قسمتی که موی بدن خوب رشد نکرده و برگشته و باعث جمع شدن  چربی شده را تخلیه می کند توجه کنید نباید دستگاه را در یک نقطه ثابت نگه دارید و باید برای استفاده هر دفعه آن را جا به جا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *