مطالب دستگاه های زیبایی

دستگاه درما اِف Nextone

درما اِف Nextone یک دستگاه پاکسازی، سفت کننده و جوانسازی پوست می باشد که بیشتر برای پوست صورت و گردن استفاده می شود.

این دستگاه به همراه یک غلتک با سنگ یشم به فروش می رسد و در کنار این که می‌تواند باعث لیفتینگ و سفت شدگی و برطرف شدن مشکلات پوستی تان شود. می تواند یک ماساژ دستی با سنگ اصلی یشم هم به صورت تان بدهد.

دستگاه درما اِف Nextone باعث نرم کردن، لایه برداری و پاکسازی پوست می شود.

در واقع این دستگاه از خودش امواج امواج مافوق صوتی تولید می‌کند. که حالت جت حباب در مولکول آب ایجاد می‌کند و همین باعث از بین بردن سلول های مرده پوست می شود.

همچنین جت حبابی تولید شده توسط این دستگاه به لایه شاخی پوست شما نفوذ کرده و آن را لایه لایه جدا می کند. که برای لایه برداری و تمیز کردن پوست می توانید از این حالت آن استفاده کنید.

همچنین دستگاه درما اِف Nextone حالت تغذیه دهی به پوست هم دارد. و در این حالت دستگاه کمک می کند که مواد مغذی مانند ویتامین c به راحتی به پوست شما جذب شود. و به پوست شما برسد که این درمان تقریباً ۵ دقیقه طول می کشد.

حالت بعدی دستگاه هم حالت بلند کردن نام دارد. که در این حالت دستگاه یون مثبت تولید می‌کند و به کوچک شدن منافذ پوست شما کمک می کند.

بعد از آن خاصیت کشسانی پوست شما افزایش پیدا کرده و خطوط و چین و چروک های پوستتان از بین می‌رود که این مرحله هم ۵ دقیقه زمان می برد.

شما با استفاده از دستگاه درما اِف Nextone در پنج مرحله می توانید یک پوست صاف، یکدست، جوان و سفت داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *