مطالب دستگاه های زیبایی

پلاسماپن مگلو Maglev

مناسب پزشکان و سالن های زیبایی

شارژی و برقی

لیفت چشم و صورت

ساخت چین تحت لیسانس آلمان

مگلو Maglev ساخت آلمان مناسب برای لیفت چشم و صورت، از بین بردن کک و مک، تتو ، خال و حذف زایعات پوستی مانند زگیل و خال گوشتی، پلکسر لیفت نوک بینی و قبقب وسیله ای تخصصی برای پزشکان و سالنهای زیبایی ست. این محصول دارای تاییدیه های رسمی CE و Rohs است.
در فاصله مناسب از پوست (منطقه درمان شده)، اکسیژن و نیتروژن با هم مخلوط می شوند، و انرژی الکترواستاتیک پریزیمی را تولید می کند که بر روی پوست با ترمال ها تخلیه می شود.در این هنگام منافذ پوست باز میباشد، پلاسما و یا اکسیژن اضافی تبخیر می شود و با تکنولوژی فیبروبلاست مناسب ، به انقباض پوست می رسیم.انرژی پلاسما از طریق نوک پلاسما پن هدایت می شود.

از محصولات ما دیدن فرمایید:

پلاسماپن مگلو Maglev

پلاسماپن مانستر برقی Monster

دستگاه پلاسماپن زیکن

دستگاه پلاسماپن فیژن PAA

پلاسماپن

در فاصله 1-2 میلیمتری از پوست نگه داشته شود تا پلاسما بتواند به سطح پوست برسد.هنگام انجام این کار باید از فاصله مناسب پلاسما پن با پوست، اطمینان حاصل شود تا ثبات خوب و حمایت قوی در منطقه درمان فراهم شود. اگر دستگاه پوست را لمس کند،بلافاصله خاموش می شود و از خطر آسیب دیدن جلوگیری می شود.درمان را می توان در تنظیمات کم و یا انرژی بالا انجام داد. تنظیمات انرژی پایین معمولا برای جلوه های سطحی ، مانند اصلاح تغییر رنگ، جوانسازی بافت و از بین بردن خطوط استفاده می شود.درمان با انرژی بالا همچنین می تواند به طور چشمگیری چروک ها، زخم های آکنه را بهبود بخشد. درمان های کم انرژی اغلب حدود 3 بار در هفته تکرار می شوند.

ویژگی

با این حال، درمان با انرژی بالا تنها می تواند نتایج قابل ملاحظه ای نسبت به یک سری از درمان های کم انرژی داشته باشد، درمان انرژی بالا عمیق تر در داخل پوست نفوذ می کند، واکنش قوی تر و بهبودی و نتایج سریع تر و ساخت مجدد کلاژن، سفت شدن و شکل گیری پوست را ایجاد می کند.بالا بردن پلک با استفاده از پلاسما پن، انقلابی در درمان نوآورانه زیبایی و جوانسازی است . در این روش شما نتيجه ای که پس از عمل جراحي مي توانید مشاهده کنید را می بینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *