مطالب دستگاه های زیبایی, مطالب علمی

دستگاه آراف مثلثی

دستگاه آراف مثلثی سه کاره برای مقابله با چروک، سفیدسازی پوست، سفت سازی، رفع غبغب و لاغری است.

RF یک روش آرایشی ایمن و غیرتهاجمی است که از نظر بالینی اثبات شده است با صاف سازی و بهبود پوست به داشتن ظاهری جوان تر کمک می کند. این دستگاه دارای سه پروب است که می توانند به دفعات برای صورت، چشم و سایر بخش های بدن بطور متناوب استفاده شوند و نیازی به جایگزینی ندارند. یک دستگاه RF کوچک، هوشمند و مقرون به صرفه برای مراقبت های خانگی. این دستگاه RF خانگی برای مراقبت از پوست ایمن بوده و به آسانی قابل استفاده است و نتایج رضایت بخشی ارائه می دهد. قابل حمل و مصرف برق پایین.

 1. دستگاه آراف مثلثی یک دستگاه جوانسازی پوست است که از آخرین سیستم نوآورانه برای ارائه انرژی فرکانس رادیویی و انتقال یکنواخت اثر گرمایشی به درون لایه درم و بافت زیر آن استفاده می کند تا به اثر جوانسازی پوست؛ رفع چروک/ کک و مک/ جوش/ آکنه و کاهش حلقه های تیره/ پف‌آلودگی چشم و غیره دست یابد.
 2. اثر با درمان کوتاه مدت: اثر با درمان کوتاه مدت و تغییر شکل کلی خطوط صورت؛ افزایش جریان خون و متابولیسم؛ بهبود جذب کرم و لوسیون؛ کاهش آکنه؛ اثر با درمان درازمدت و سفت‌سازی پوست و کاهش چروک ریز؛ تحریک سلول های کلاژنی و افزایش انعطاف پذیری پوست و کوچک کردن منافذ بزرگ.
 3. بهبود جذب کرم: بهبود جذب کرم و لوسیون و کاهش آکنه. افزایش جریان خون و متابولیسم.
 4. اثر با درمان درازمدت: اثر با درمان درازمدت و سفت سازی پوست و کاهش چروک ریز. تحریک سلول های کلاژنی و افزایش انعطاف پذیری پوست.

از محصول ما دیدن فرمایید: دستگاه آراف مثلثی

ویژگی های دستگاه آراف مثلثی

 • لیفتینگ و جوان سازی پوست صورت و گردن
 • زاویه سازی صورت و حذف سلولیت
 • برطرف کردن جای جوش، اسکار، جای زخم و کک و مک
 • پاکسازی عمیق پوست و جذب بیشتر مواد مراقبت پوست
 • سه سری مجزا با کارایی های متفاوت
 • مناسب برای استفاده ی سالن داران و کلینیک ها
 • درمان چروک ها و لیفت پوست بدون خونریزی و درد
 • سبک با قابلیت حمل و جابه جایی آسان
 • افزایش گردش خون در زیر پوست و تقویت پوست
 • کلاژن سازی برای پوست و روشن کننده
 • دارای نمایشگر انرژی

نحوه ی عملکرد آراف مثلثی چگونه است و از چه طریق پوست را جوانسازی و لیفت می کند؟

بدون هیچگونه آسیب رساندن به پوست و بدون درد و خونریزی و با ماساژ مستقیم پروب های دستگاه آراف بر روی پوست ( از طریق امواج رادیویی فرکانس بالا ) جریان گردش خون را در زیر پوست، سرعت بخشیده و دمای پوست را بالا می برد. بالا رفتن دمای پوست، سبب کلاژن سازی در زیر بافت پوست شده و همین امر به رفع چین و چروک و لیفت پوست، بسیار کمک می نماید.

ماساژ پروب آراف بر روی پوست، به افزایش متابولیسم پوست کمک کرده و همچنین سبب جذب هر چه بیشتر مواد مراقبتی پوست می گردد که همین امر باعث می شود نتیجه ی درمان چند برابر رضایت بخش تر باشد. 

مدهای محصول

 • مد استند بای

اتصال برق و خود- آزمایی برای اینکه شرایط غیرعادی وجود دارد یا خیر، و اگر مشکلی نیست، خروجی انرژی در پایین‌ترین سطح قرار داشته باشد.

 • مد کاری

در مد استندبای، زمانی که دستگیره پوست را لمس کرد، کلید خاموش/ روشن را انتخاب کنید، سپس انرژی پدیدار شده و شروع به کار می کند.

روش های عملیات زیباسازی محصول

روش عملیاتی 1:

انحلال چربی توسط پروب انحلال RF، از سینه و کشاله ران شروع کنید؛ در سینه از طریق روش دایره ای و در کشاله ران از طریق کشیدن مورب. همانطور که در تصویر A مشاهده می کنید.

روش عملیاتی 2:

به مرکزیت ناف، حرکت دایره ای کوچکی از سمت داخل به بیرون انجام دهید تا چربی ها را حل کنید. همانطور که در شکل B مشاهده می کنید.

روش عملیاتی 3:

دستگیره را بصورت مورب روی چربی کمر بکشید و در نهایت آن را بر روی کشاله ران بکشید. این فرآیند باعث می شود اسیدهای چرب توسط سیستم لنفاوی دفع شوند. همانطور که در تصویر C مشاهده می کنید.

روش عملیاتی4:

دستگیره را بصورت مورب از زیر دنده تا کشاله ران بکشید، سپس به دنده برگردید و چندین مرتبه این کار را تکرار کنید. همانطور که در تصویر D مشاهده می کنید.

اثرات

 • اثر فوری برای سفت سازی پوست: این دستگاه با استفاده از دمای  70-60 کلاژن موجود در لایه درم را منقبض کرده و اثر جمع شدگی فوری تولید می کند. پس از درمان اثرات لیفتینگ و سفت سازی در پوست شل خود را احساس می کنید.
 • اثر بازسازی درازمدت: اثر بازسازی درازمدت 6-2 ماه پس از درمان رخ می دهد. با تحریک لایه درم قوام و حالت ارتجاعی پوست بازیابی می شود، چروک به تدریج از عمق به سطح بهبود می یابند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *